Послуги

Сучасні та ефективні діагностичні прилади збережуть Ваш час та гроші. В авто сервісній майстерні evolution-gps Ви знайдете широкий вибір сервісних послуг та експрес-обслуговування. Наш штат добре вивчених авто механіків, що майстерно володіють своєю справою, дуже якісно та швидко допоможуть Вам розібратися та позбавитися від всіх турбот з машиною. Індивідуальний підхід не тільки до клієнта, але й також до окремої проблеми та її рішення – ось що відрізняє нашу компанію від інших.


Механічний ремонт

Оснащення нашої майстерні дозволяє виконувати основне техобслуговування і ремонт Вашого автомобілю. Без коливань, у випадку будь-яких труднощів або лише в цілях профілактики, відвідайте наш авто сервіс. Звичайно, серед послуг, що ми пропонуємо, є заміна лобового, бічних і задніх стекол на всіх типів автомобілів.

Шиномонтажний сервіс

В нашому шиномонтажному центрі ми пропонуємо шини всіх відомих виробників. Крім того, ми пропонуємо повний асортимент сервісу стосовно шин легкових та легких вантажних автомобілів, виконуємо миття шин та багато іншого.

Контакт

evolution-gps Пулюя,30
Львів
0677032455
Ярослав
evolution-gps@mail.ru