Моніторинг транспортних засобів

Довгостроковий конкурентоспроможний розвиток підприємства в сучасному світі неможливо без використання інноваційних супутникових технологій та систем позиціонування.

Обладнання, що надається компанією, виробляється в країнах Європейського союзу і сертифіковано відповідно міжнародним і українським законодавствам, відповідає найвищим вимогам якості. Виконання цих умов гарантує бездоганну і надійну експлуатацію обладнання на протязі тривалого періоду часу.

Яскравим втіленням переваг використання таких рішень є унікальна автоматизована система GPS-моніторингу, яка дозволяє:

·         У режимі реального часу відстежувати місцезнаходження і рух службових автомобілів співробітників

·         Контролювати ефективність використання робочого часу співробітниками компанії: початок і кінець робочого дня, відвідування заданих точок за день і т.п.

·         Контролювати пробіг автомобілів в робочий і не робочий часи, скоротити ліміти на ПММ, виключити нецільове використання транспорту і підвищити дисципліну співробітників

·         Контролювати порушення швидкісного режиму, тим самим підвищуючи безпеку всіх учасників дорожнього руху, транспортних засобів та вантажів

·         Можливість адаптувати систему під потреби клієнта

·         Можливість заблокувати дистанційно автомобіль власником

·         Можливість використання обладнання як на платному так й на БЕЗКОШТОВНОМУ сервері

Витрати на впровадження автоматизованої системи, що здійснює GPS-моніторинг, окупаються протягом декількох місяців.Прибуток підприємства значно зростає за рахунок економії витрат на експлуатацію парку транспортних засобів та підвищення продуктивності праці персоналу.

Контакт

evolution-gps Пулюя,30
Львів
0677032455
Ярослав
evolution-gps@mail.ru